Skip links

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Firmamıza ait MTHS bağlantısına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bilgi Toplumu Hizmetleri bağlantısı ise sadece şekil ve içerik olarak değil, ilk etapta fark edilmeyen farklı teknik altyapıya sahiptir. Bu konuda ise sadece Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar hizmet verebilmektedir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri, Bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri için kanuni bir zounluluk olan MTHS Hizmetinin şirket web sitesine uygulamasını sağlayan bağlantı adıdır. Bilgi toplumu hizmetleri kapsamı yönetmeliklerde tanımlanmıştır. Bilgi Toplumu Hizmetleri bağlantısı web sitesine sadece bir link olarak eklenen çalışma değildir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri yada diğer ifadeyle MTHS bağlantısı kapsamında bilgi edinmek için MTHS Yönetmeliği incelenebilir. Yönetmelikte MTHS sağlayıcısı ve MTHS Kullanıcı olan firmaların sistemi nasıl kullanması gerektiği belirtilmektedir. Bilgi toplumu Hizmetleri Yönetmeliği bağlantısı üzerinden yönetmeliklere ulaşılabilir. Ayrıca Bilgi Toplumu Hizmetleri bağlantısı şirket web sitesinde sadece Türkçe Dilde yayın yapan bölümde yer alması yeterli olacaktır. O nedenle İngilizce yada başka bir dilde Bilgi toplumu hizmetleri hazırlanmasına gerek yoktur.  

Sektörel bir proje ya da fikriniz mi var?

<i aria-hidden="true" style="font-size:2em" class="lqd-icn-ess icon-ion-ios-add"></i>
Drag